Ból po prawej stronie brzucha od 2 tygodni

Witam Od ok.2 tygodni odczuwam bol po prawej stronie brzucha. Na poczatku bol lokalizowal sie na wysokosci watroby, z czasem przeniosl sie w okolice pasa. Bol jest staly, trwa 24 godziny na dobe, gniotacy, pulsujacy, promieniujacy do prawego boku. Miejsce jest wyraznie napiete dodatowo biegunki od trzech tyg ph w moczu jest podwyzszone wynosi 8,0 i biliburina calkowita jest wyzsza 1,50 prosze o pomoc

Bez bezpośredniego badania, dodatkowych badań głównie obrazowych nie wyjaśnię przyczyn Pani dolegliwości i wyników badań laboratoryjnych, gdyż przyczyn takiego stanu może być bardzo wiele i na pewno będą one wymagały dalszej diagnostyki, być może konsultacji ze specjalistami. Proszę z tym problemem udać się bezpośrednio do swojego lekarza rodzinnego, który zaleci odpowiedni sposób postępowania.