Ból po prawej stronie głowy i agresja

Ból głowy po prawej stronie. Byłam z tym u neurologa. Robiłam KT głowy. Wykonane w warstwach 3mm w obrebie dołu tylnego czaszki i na podstawe oraz 7 mm na pozostałe struktury mózgowia bez dozylnego podawania środka kontrastującego. i było wszystko w normie. Ale bój jest straszny, nawet zrobiłam sie agresywna. ból wystepuje nad okiem koło skroni. Nie wiem co z tym zrobić. Kiedy boli mnie głowa modle sie tylko by usnąć, czuje jakbym umierała, co to może być ? czy to może byc jakis tętniak?

Charakter dolegliwości nasuwa podejrzenie migreny.Ale takie rozpoznanie może postawić jedynie specjalista neurolog-ścisłe kryteria IHS.
Jeżeli potwierdzi to z pewnością tez wdroży leczenie.Tutaj istnieje też możliwość leczenia prewencyjnego,zapobiegającego napadom.Warto powadzi kalendarz dolegliwości łącznie z zaznaczeniem mens.
Na migrenę choruje sporo ludzi, proszę zachować spokój i.
W czasie bólu warto założyć czopek p/bólowy już po jego rozpoczęciu-aby napad się nie rozwinął.

Pozdrawiam ciepło