Ból po prawej stronie pachwiny

Witam , od kilku dni czuję dziwny ból po prawej stronie pachwiny/ wargi sromowej. Jest to raczej ból zewnętrzny jakby przy kości. Nie jest silny ale raczej taki ból rozlany. Zazwyczaj objawia się jak siedzę. Czuję ból kiedy dotykam ale nie wyczułam żadnego guzka . Co to może być? Brałam też lek na pęcherz ale nic nie dało więc to chyba nie to .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie