Ból po silnym uderzeniu w jedynki

Witam. Wczoraj Uderzyłam sie dosc silnie w zeby jedynki. W jednej odpadło mi wypełnienie (kiedyś ja ukruszylam) od razu pojechałam to naprawić do lekarza. zab delikatne pobolewa i reaguje na zimne. Czy dzieje sie cos złego? Czy to przejdzie ? Dodam ze nisze retencje stała ortodontyczna. Dziekuje.

Aleksander Ropielewski

Ból powinien ustąpić w najbliższych dobach, jeżeli tak się nie stanie proszę skontaktować się z dentystą. Jest to normalne po silnym urazie.