Ból po udarze z niewielkim niedowładem

mój dziadek miał we wrześniu udar z niewielkim niedowładem po lewej stronie. tydzień temu spuchła mu ręka . od kilku tygodni skarży się na jej uporczywy ból. konsultowany przez neurologa- zapisał Alanerv. leczenie nlpz nie przynosi rezultatów. co robić dalej? [za ogólnikowe odpowiedzi stażystów- podziękuję]

Jeżeli niedowładna kończyna PUCHNIE< to koniecznie należy to wyjaśnić i wykluczyć zaburzenia zakrzepowe żylne! DO LEKARZA!
Niedowładna kończyna, zwłaszcza opuszczona, bez ruchu, ma tendencje do obrzmiewania
Dlatego taka ważna jest rehabilitacja ruchowa, unoszenie wyższe. Leki przeciwzakrzepowe ustali LEKARZ, może wystarczy aspiryna, Może konieczne dodatkowe leczenie przeciwkrzepliwe!