Ból po usunięciu ósemki zatrzymanej

witam, 4 dni temu miałam usuwana dolną ósemkę zatrzymaną. Lekarz przepisał mi antybiotyk, płukanie Eludrilem. Mam założone 3 szwy. Od wczoraj narasta ból dziąsła przy szwie w którym dzisiaj zauważyłam zbierającą się ropę. Nie bardzo wiem co z tym dalej , po 7 dniach miałam się zgłosić na zdjęcie szwów. Czy to mogą być jakieś dodatkowe komplikacje po zabiegu?

Po ekstrakcjach zębów gojenie tkanek może przebiegać w różny sposób. Często zdaża się, że to gojenie zostaje zaburzone i pomimo antybiotyku nie przebiega prawidłowo.Myśle, że jeśli coś Panią niepokoi najlepiej umówić sie jak najszybciej na wizytę kontrolną, nie czekając na dzień zdjęcia szwów.