Ból po wewnętrznej stronie uda

Nieznaczny ból po wewnętrznej stronie UDA(środkowa część).25 dni temu doznałam skręcenia 2 stopnia stawu skokowego m.in.z drobnym awulsyjnym naderwaniem więzadła piszczelowo-strzałkowego.Noga nadal jest opuchnięta od dolnej części łydki (okolice stawu) aż do palców.Krwiak już prawie niewidoczny.Poruszam się o 2 kulach tylko gdy muszę oraz stosuję zaleconą ortezę.Staw nie boli podczas próby równomiernego obciążenia.Czego objawem może być niewielki ból(j.w.)przy unoszeniu nogi lub jej prostowaniu.

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie powiedzieć co jest przyczyną Pana dolegliwości. Przyczyną może być wspomniany uraz. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.