Ból po wewnętrznej stronie uda po powrocie do biegania

Dzień dobry, W związku z chęcią powrotu do formy powróciłam na wisonę do biegania. Wspomnę, że nie biegam od dziś, robię to kolejny już sezon. Od kilku dni odczuwam ból po wewnętrznej stronie uda (zaczęłam go odczuwać po którymś zakończonym treningu). Nigdy wcześniej nie miałam takiego problemu. Ból po 6 dniach nie ustępuje. Czy może byc to tylko lekkie przeciążenie? Czy warto juz skonsultować to z ortopedą?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.