Ból po wykręceniu nadgarstka

Kolega w szkole wykręcił mi nadgarstek teraz bardzo boli. Nie jest skręcony ani spuchniety ale gdy coś nim robię intryguje mnie nieznośny ból to jeden problem. Drugim problemem jest to iż gdy jem czy mowie, ziewam itp przeskakuje mi szczęka dzieje się tak już od ponad roku przy czym boli mnie kark z prawej strony gdy ide np na zakupy czy spacer proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane problemy wymagają konsultacji lekarza POZ oraz ewentualnie konsultacji ortopedycznej.