Ból po wyłyżeczkowaniu jamy macicy

Witam 30.10.2013 niestety miałam skrobanke:( (masakra), po 4 dniach zaczeło mnie boleć miejsce dokładnie ta linia i troszke pod nia miejsce w ktorym miałam robione cesarskie ciecie. Boli kiedy dotykam ale bol mi ogolnie nie przeszkadza. Chciałam sie tylko dowiedziec czy to nic powaznego ze to zaczelo bolec a nie bolalo. Moze tam w srodku zaczyna mi sie wszystko goic i organizm zaczyna wracac do siebie po stracie dziecka? niewiem prosze o odpowiedz czy to nic powaznego?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety dolegliwości po cc a tym bardziej po abrazji jamy macicy mogą pojawiać się/ utrzymywać się do 14 dni od zabiegu. Proszę jednak pamiętać iż gdyby objawy nasilały się znacząco lub nie ustępowały przez dłuższy czas konieczna jest weryfikacja ginekologiczna.