Ból po wypiciu alkoholu a przepuklina pachwinowa

czy jesli dwoch lekarzy wykluczylo mi przepukline pachwinowa co to moze byc? bol jest mocniejszy przy wypiciu alkoholu

Albo jest to jakaś neuralgia obwodowa (samoistne podrażnienie nerwu obwodowego) albo być może następstwo zmian w zakresie kręgosłupa z uciskiem na korzenie nerwowe i promieniowaniem bólu do pachwiny. Trudno mi cokolwiek więcej napisac i sugerowac bez bezpośredniego badania. Oczywiście musi Pani zostać bezpośrednio przebadana przez chirurga, jeśli chirurg wykluczy schorzenia chirurgiczne ewentualna konsultacja u neurologa.