Ból po założeniu koron porcelanowych

3 tygodnie temu miałam zakładane koronki porcelanowe na cyrkonie na dwie górne dwójki i jedynki, dwie jedynki były leczone kiedys kanałowo, natomiast dwie dwójki były żywe i zarówno w jednej jak i w drugiej odczuwam ból przy ucisku np przy jedzeniu, dotyku mocniejszym, w tej jednej dwójce dodatkowo mam wrażliwość na zimno. Czym to moze być spowodowane? I jak można pomoc w tym przypadku?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie stomatologiczna aby moc ocenic efekt zastosowanego juz leczenia. proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa.