Ból po zatruciu ósemki w 36. tygodniu ciąży

witam jestem 36 tygodniu ciazy chcialam sie poradzic bylam u stomatologa chirurga ktory mial mi wyrwac 8 zeba kiedy dala mi znieczulenie zaczela go wyrywac ale bez skutku meczyla mnie przez 30 minut i nic wkoncu powiedziala ze go nie usunie wiec zalorzyla mi trutke na tego zeba i powiedziala ze po porodzie dopiero mozna co kolwiek zrobic a teraz chodze z takim bolem ze nie moge sobie miejsca znalesc bol przenosi mi sie az do ucha mam problem z jedzeniem i piciem prosze o pomoc pozdrawiam

Witam,
niestety z tego co Pani pisze wynika, że będzie pani musiała udać się jeszcze raz do lekarza (może innego chirurga) aby zęba usunął (przecież nie będzie Pani chodzić z bólem przez 4 -6 tyg) bo skończy się na antybiotyku, a warto by było tego uniknąć.

Jeśli zęba faktycznie nie da się usunąć (rtg teraz odpada), to trucie nie jest dobrym pomysłem, należałoby przynajmniej ekstyrpować miazgę - usunąć nerwy, założyć opatrunek i wtedy, kiedy nie będzie bolał poczekać z dalszym leczeniem do rozwiązania.

Pozdrawiam i powodzenia