Ból po złamaniu palca stopy

ZŁAMANY PALICZEK PALCA 3 STOPY LEWEJ W CZĘŚCI BLIŻSZEJ PRZYNASADOWEJ. ODGIĘTY KU GÓRZE PALEC ODŁAMY ZAHACZONE O SIEBIE.KOSTKA DODATKOWA BOCZNIE OD PODSTAWY 1 K.ŚCI ŚRÓDTOPIA -PO 2 TYGODNIACH MNIEJ BOLI-CO ROBIĆ

Witam Pana,
Jeśli palec jest dobrze ustawiony, niezbyt obrzęknięty, bez zmian w samym stawie to plastrować z palcem sąsiednim i nosić but na twardej podeszwie.