Ból po złamaniu szyjki kości udowej

straszny ból po złamaniu szyjki kości udowej. noga nie jest w gipsie ani nie będzie operowana. 87 letni pacjent leży w łóżku nie można go ruszyć tak go boli . Czy minie ból?? jak najszybciej dziadek musi siadać na łóżku żeby nie dostać zapalenia płuc a ból to utrudnia.. Co robić?? z przebieraniem również jest duży problem. Ketonal mało pomaga, na tramal dziadek źle reaguje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ból na pewno nie minie. Takie złamanie to wskazanie do operacji. Skąd decyzja o jej braku. Koniecznie proszę skonsultować się z ortopedą.