Ból pochwy i podbrzusza podczas stosunku u 19-latki

Witam , podczas stosunku bardzo boli mnie pochwa,oraz podbrzusze.Mam 19 lat,stosuje tabletki anty.,microgynon 21 . Oraz żel nawilżający , z którym jest znoscnie , lecz nie tak jak kilka miesięcy temu . Do gin mam termin za kilka tygodni, czekam na odp . Idę zrobić badnie moczu w tym tygodniu .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście w tym momencie warto skorzystać z porady lekarza. Przyczyn może być wiele. Warto jednak wykluczyć zaburzenia anatomiczne pochwy. Dodatkowo możliwe są wahania hormonalne.