Ból pochwy podczas stosunku po dwóch ciążach i potworniaku na jajniku

Witam! mam 26lat jestem po dwóch ciążach jedna zakonczyła sie porodem naturalnym druga cesarskim cięciem (waga ur 4,850g)Jestem po usunięciu woreczka żółciowego,wyrostka i potworniaka na jajniku.cytologia I Mam problem ze współżyciem ponieważ w trakcie odczuwam straszny ból w środku co konczy sie przerwaniem stosunku ,poza tym po lekko plamie czy przyczyną mogą być zrosty Ginekolog twierdzi ze wszystko jest ok.mam endometriozę i problemy z suchością.Biorę Microgynon. prosze o pomoc!!!
26 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie. Powodem bolesnych stosunków mogą być zrosty ze względu na dość bogaty wywiad operacyjny ale także, a nawet w pierwszej kolejności endometrioza. Leczenie należy prowadzić pod kontrolą ginekologa, możliwe, że warto udać się do innego niż do tej pory.