Ból pochwy w 30 tygodniu ciąży

Jestem, w 30 tygodniu ciąży. Wiem że mam białko w moczu dostałam na do brania tabletki źurawit. Dzisiaj obrzmiała mi i zaczerwieniła się pochwa tak boli że nie mogę nic robić ani siedzieć ani leżeć tak mnie boli. Nie wiem co się dzieje i jak sobie z tym poradzić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie zgłosić się do ginekologa. Bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć.