Ból pod gardłem, osłabienie i lekka gorączka

Tarczyca? A ból pod gardłem , osłabienie lekka gorączka i brak ubezpieczenia. Witam . Od wczoraj bardzo boli mnie pod gardłem . W nocy miałam gorączkę . Ostatnimi czasy jestem senna przytyłam jedt mi zimno bez powodu . Czy to tarczyca ? Gdzie powinnam pójść jeśli nie mam ubezpieczenia i zbyt wiele pieniędzy ? Do jakiego lekarza powinnam pójść , jakie badania i ile to wyniesie ? To dls mnie bardzo ważne . Dodam ze pod szyja czuje jakby zgrubienie ból ? Proszę o rade. Jak to leczyć ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodiznnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępwoanie.