Ból pod kolanem i ból kostki

witam serdecznie mam pytanie odnośnie bólu pod kolanem i okolice kostki,który wystąpił u mnie po intensywnej pracy po 11 godzin gdzie na tej lewej nodze spędzałem dużo czasu stojąc przy maszynie,byłem u mojej pani doktor która przepisała mi lek[aulin]po nim nie dość że nie poczułem się lepiej to jeszcze doszła gorączka ból brzucha nudności brak apetytu ból głowy i objawy podobne do przeziębienia-ogromna nieprzyjemność,dziś jadę na kontrolę i bardzo się boje że znowu będzie na mnie eksperymetował

Witam. Bez obejrzenia nogi ciężko cos doradzić (najważniejsze - czy jest obrzęk, zwiększone ucieplenie, bolesność uciskowa łydki? - jeśli nie proponuję stosować min. 3-4 razy dziennie Nurofen w żelu. Jeśli tak - proszę odwiedzić lekarza