Ból pod kolanem u dziecka

Witam, mam prośbę moja córka ostatnio skarżyła mi się na ból pod kolanem i mówiła, że coś jej w nim strzela. Boli ją w szczególności podczas chodzenia i biegania. Moja córka w przyszłości chcę zostać lekarzem np. ginekologiem, chirurgiem lub ortopedą awięc ona się tym interesuję. Powiedziała, ze moze to byc zwyrodnienie stawu kolanowego czy torbiel Bakera. Prosze o odopwiedz co mam zrobic. Z gowry dziekuje

Piotr Pilarski

Ciężko przez internet odpowiedzieć co to jest. Zwyrodnienie stawu jest bardzo mało prawdopodobne gdyż zwykle pojawia się po 50 rż. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Najprawdopodobniej da skierowanie do ortopedy.

Pozdrawiam.