Ból pod lewą łopatką i w odcinku piersiowym kręgosłupa

Od dwóch miesięcy chodzę na siłownię. Ostatnio pojawił się ból pod lewą łopatką i w odc piersiowym kręgosłupa. Lekarz powiedział mi, że mam krzywo ustawioną łopatkę. Wyniki prześw. odc piersiowego:"Kręgosłup Th zdjęcia A-P, boczne- niewielkie ok.5* skrzywienie prawowypukłe z zaznaczoną rotacją trzonów. W odcinku Th6-Th11 nierówności blaszek granicznych trzonów o charakterze płytkich guzków Schmorla, skojarzone z klinowatą deformacją trzonów Th8 i Th9 - stan po przebytej chorobie Scheuermanna?"

Szanowany Panie - przy tym opisie rtg wskazanym jest ustalenie odpowiedniego postępowania rehabilitacyjnego, głownie w zakresie kinezyterapii. Dopiero znając odpowiednie ćwiczenia może Pan rozważać powrót na siłownię. Zatem re konsultacja ortopedy + rehabilitacja. Pozdrawiam