Ból pod lewą łopatką podczas wdechu

Witam, od 3 lat walczę z bólem pod lewą łopatką-czuję go przy silnym wdechu, kichnięciu, przy skręcie tułowia. Po roku doszedł ból kości w pośladku przy chodzeniu, oraz lewej dłoni. Od ponad pół roku odczuwam "coś" pod żebrami z lewej strony brzucha, uczucie jakby żebra dotykały żołądka, jakby ktoś ściskał mnie w tym miejscu, czuję ból gdy leżąc naciskam to miejsce. Badania rtg kręg.pierś.spłycenie kyfozy, szyjnego-zniesienie lordozy, wyniki z krwi, usg brzucha ok. Proszę o pomoc.

Proszę udać się do mądrego fizjoterapeuty w pierwszej kolejności. Dołączyć aktywny wypoczynek, sport, unikać siedzenia. Wzmocnić mięśnie przykręgosłupowe. Proszę poważnie potraktować tę radę.