Ból pod lewą piersią w 10. tygodniu ciąży

Witam,jestem w 10 tygodniu ciazy,od paru dni pojawił się ból pod lewa piersią tak jakby pod zebrami,niewoem czy to ucisk,ale nie.mogę się normalnie polozyc,kaszlnac, z większym oddechem rowniez.boli.Jest to ból ze srodka,chociaż jak dotkne tez boli,boli z boku bardziej.co to może byc? Dziekuje

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania i najpewniej wykonania badań dodatkowych nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości i sugeruję kontakt z lekarzem celem ustalenia przyczyny bólu.