Ból pod łopatką i obniżenie barku

Witam, czuje straszny ból pod prawą łopatką, która uniemożliwia mi normalne chodzenie i oddychanie ponieważ nie mogę złapać pełnego oddechu. Dodatkowo mój prawy bark jest znacznie wyżej niż lewy, który po prostu się zapał w dół. Pod pachą widać mięśnie/masę, która tak jak by się wybrzuszyła lekko. Przyczyną był zawsze ruch tylko prawej ręki z użyciem dużej siły do góry przy skręconym ciele. Zdarzyło mi się to już kilka razy. Zawsze po śnie przechodziło.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno powiedzieć co jest powodem zgłaszanych dolegliwości, jednak jak Pan wspomina praca z przewagą użycia jednej kończyny górnej mogła doprowadzić do nadwyrężenia mięśnia. Warto zgłosić się do ortopedy.