Ból pod małym palcem u stopy po chodzeniu

ja mam coś podobnego. Nie wiem czy to nieodpowiednie buty , bo raczej we wszystkich ból powraca . Noszę trampki , nie nosiłam na obcasie , a ból jest. A więc, jak pochodzę z jakąs godzinę w butach to przeszywa mnie ból w prawej stopie pod małym palcem , jakby wbijające się szpilki, jakby rwące ścięgno? jak zegnę palce to jeszcze jestem w stanie chodzić . czy są jakieś nakładki które pomogą mi chodzić bo nie wyrobię się z wizytą u ortopedy , a będę dużo chodzić:(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem dokładnie jakiego charakteru jest to ból. Oczywiście można zastosować żelowe wkładki do obuwia. Niemniej jednak w tym momencie warto skorzystać z porady ortopedy oraz wykonać badanie obrazowe stopy.