Ból pod prawą łopatką a narkoza

mam silny bol pod prawa lopatka promieniujacy do klatki piersiowej.tydzien temu bylam operowana na zylaki konczyn dolnych i mialam pelna narkoze .2lata temu tez bylam operowana i po tygodniu tez byly takie bole. moze to byc pozne powiklanie po narkozie

Ból jednej kończyny po zabiegu operacyjnym może być związany z ułożeniem Pani na stole operacyjnym, jeśli to prawa ręka służyła do podawania leków. Może być sytuacja, że była ona za bardzo odgięta i stąd ten ból - może się utrzymać przez kilka miesięcy nawet. Nie jest to więc powikłanie znieczulenia jako takiego a ułożenia ciała na stole operacyjnym.

Witam!
Muszę przyznać, że byłyby to dziwne powikłania po narkozie, a robił pan EKG, badanie radiologiczne klatki piersiowej i badania enzymów sercowych, może tam tkwi jakiś problem? Ewentualnie może to być wynikiem położenia na stole operacyjnym.
Pozdrawiam.