Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 7 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból pod prawą łopatką a narkoza

mam silny bol pod prawa lopatka promieniujacy do klatki piersiowej.tydzien temu bylam operowana na zylaki konczyn dolnych i mialam pelna narkoze .2lata temu tez bylam operowana i po tygodniu tez byly takie bole. moze to byc pozne powiklanie po narkozie
KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu

Żylaki - defekt kosmetyczny czy problem zdrowotny?

Czy żylaki to problem wyłącznie kosmetyczny? Doktor Iwona Radziejewska i doktor Naser Dib tłumaczą, że niewydolność żylna to choroba, która wymaga odpowiedniego sposobu leczenia.

Ból jednej kończyny po zabiegu operacyjnym może być związany z ułożeniem Pani na stole operacyjnym, jeśli to prawa ręka służyła do podawania leków. Może być sytuacja, że była ona za bardzo odgięta i stąd ten ból - może się utrzymać przez kilka miesięcy nawet. Nie jest to więc powikłanie znieczulenia jako takiego a ułożenia ciała na stole operacyjnym.

Specjalista w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Przez wiele lat zawodowo związany z 4. Wojskowym Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu. Współtwórca programu transplantacji kończyn w Szpitalu Św. Jadwigi w Trzebnicy, gdzie przeprowadzono pierwszą w Polsce udaną operację przeszczepienia ręki. W 2014 roku oznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP.
0

Witam! Muszę przyznać, że byłyby to dziwne powikłania po narkozie, a robił pan EKG, badanie radiologiczne klatki piersiowej i badania enzymów sercowych, może tam tkwi jakiś problem? Ewentualnie może to być wynikiem położenia na stole operacyjnym. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy