Ból pod prawym żebrem podczas próby wykonania jakiegoś ruchu
Odczuwam ból pod prawym zebrem i na tej wysokosci wzdłuz az do prawej strony. Pojawia sie tez w plecach na tej samej wysokosci koncentracja raczej z prawej strony promieniując troche na lewą. Ból pojawia sie podczas wstawania próby wykonania jakiegos ruchu np. podniesienia ciężaru itp. Wykonalem badania ktore niestety nic nie wykazuja: Gastroskopia, Pasożyty, badanie krwi, moczu, próby wątrobowe i na trzustke oraz USG jamy brzusznej, wszystko w normie. Zyje w ogromnym dyskonforcie.

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest ocena neurologiczna. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.