Ból pod skórą pod pąkiem

Witam, Od dłuiego czasu mam następujący problem: Zaraz poniżej pępka odczuwam ból po uciśnięciu tego miejsca. Nie jest to kłucie, tylko taki typowy ból gdy ma się siniaka i dotyka tego miejsca. Nie jest to raczej ból jelit bo czuję go zaraz pod skórą. Łatwo mi to sprawdzić bo jestem osobą nieco otyłą i gdy złapię "zwój" brzucha z tłuszczem, to czuję, że ból jest zlokalizowany w tkance a nie w narządach. Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Niestety bez oceny stanu miejscowego i przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwerdzić co jest powodem opisywanych dolegliwości.