Ból pod żebrami a biegunka i wymioty

Witam od poniedziałku czuje bardzo silny ból (raz jesr rwący raz jakby coś kłóło)z prawej strony pod żebrami ból promieniuje w górę w dół i aż do łopatki . kilka dni wcześniej miałam biegunke i wymioty,. Bardzo proszę o pomoc co to może być?

Aleksander Ropielewski

Pani objawy są niespecyficzne a jednocześnie mogą wskazywać na poważniejszą chorobę wymagającą interwencji chirurgicznej lub hospitalizacji. Dlatego sugeruję kontakt z lekarzem lub pogotowiem. Bez możliwości przeprowadzenia badania nie jestem w stanie powiedzieć co jest przyczyną Pani dolegliwości.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski