Ból pod żebrami a przesunięcie jajnika

Na jednej z wizyt dowiedziałam się iż mój jajnik przesunał się za macicę. Lekarz nic z tym nie zrobił. jednak od dłuższego czasu od momentu owulacji do okresu nad ranem zaczyna bardzo boleć mnie pod żebrami ze strony tego przesuniętego jajnika. Czy ból może być wywołany przesunięciem jajnika? Dodam, że miałam robione usg i z nerkami jest wszystko ok.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból moze byc spowodowany nieprawidłowym położeniem jajnika. Proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.