Ból pod żebrami a zapalenie mięśnia dźwigacza łopatki

od kilku dni czuje dziwny wewnetrzny ból w lewej stronie pod zebrali. nasila sie podczas siedzenia. nie promieniuje, nie wyczuwam nic podczas uciskania tego miejsca. mam zdiagnozowane zapalenie miesnia dzwigacza łopatki w prawej stronie oraz delikatne zwyrodnieniowe zmiany w odcinku piersiowym . zaczęłam chodzic na masaż i wtedy pojawił się ten ból. żadnych innych dolegliwości nie mam. badania krwi i moczu prawidłowe.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Ból może być spowodowany nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Dolegliwości mogą również występować jako powikłanie po masażu. W celu ustalenia przyczyny występowania bólu konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza.