Ból pod żebrami i guzki na brzuchu

witam mam problem po porodzie 4 miesiace dopadl mnie bol pod prawym zebrem bradziej od strony plecow trwajacy do teraz juz 5 miesiac wyczulam tez guzki na brzuchu zrobilam przeswietlenie kr.ledziowego zeber bez zmian usg brzucha powiekszona watroba reszta bez zmian dodam ze alat aspat i gtpp mam od lat podwyzszone nie mam woreczka i waze 95 kg przy wzroscie 172 mam 31 lat robilam takze usg piersi i usg pozamaciczne tez nic nie wykazalao boje sie ze to rak bo bol pod zebrami jest nadal

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wykonanych już badań będzie można zdecydować o rozszerzeniu diagnostyki np. pod postacią TK jamy brzusznej.