Ból pod żebrami i pod obojczykiem od czterech dni

Witam od czterech dni odczuwam ból pod żebrami po prawej stronie . Jest on odczuwalny podczas wdechu oraz gdy leżę na prawym boku, dzisiaj dodatkowo odczuwam ból pod prawym obojczykiem . Lekarz rodzinny stwierdził że może to być naciągnięcie mięśni jednak podczas codziennych czynności ruchów , wymachów ręką nie czuje bólu. Prosił bym o jakieś wskazówki.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Może Pan wykonać USG jamy brzusznej, dla wykluczenia nieprawidłowości w obrębie wątroby.
Pozdrawiam