Ból pod żebrami oraz naprzemienne biegunki i zaparcia

Witam mam 23 lata i od 3 tygodni cierpię na ból pod żebrami z lewej strony ból nasila się w trakcie i po jedzeniu a także przy wysiłku występują również na przemian biegunki i zaparcia miałam wykonane usg które nie wykazuje żadnych nieprawidłowości a także badania krwi i moczu także wszystko w porządku. Kiedy ból się tak nasila trzeba odczekać aż puści ponieważ ruszyć się można. O czym to może świadczyć i gdzie szukać pomocy?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w pierwszej kolejności wskazany jest kontakt z gastrologiem i rozważenie wykonania gastroskopii w celu diagnostyki w kierunku choroby wrzodowej.