Ból pod żebrami podczas schylania lub zginania

Witam, piszę tutaj, ponieważ nawet nie wiem do jakiego lekarza się udać i czy nie uzna, że przesadzam, bo problem wydaje (mnie) się być błahym. Otóż- bardzo często, parę razy w tygodniu odczuwam specyficzny ból pod żebrami, dokładnie w talii, po lewej stronie, który towarzyszy tylko i wyłącznie, gdy się schylam, ale zginam w pół. Opisać go można jako jednorazowe ukłucie, jakby igłą, w momencie wyprostowania się mija. Co to może być, do jakiego specjalisty się udać? Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę, że może być konieczne udanie się do lekarza ortopedy.