Ból pod żebrami podczas wysiłku fizycznego

mam dziwną przypadłość otóż nie zawsze ale to zdarza się rzadko przy schylaniu np. do mycia , gdy zamocno schyle sie w prawo i ucisne bok prawej strony to pod górnym żebrem,bardziej do srodka nie na bok dochodzi do bólu polączonego z jagby skurczem czy stwardnieniem jakiegoś mięsnia czy coś takiego po mocnym rozmasowaniu to mija i pozostaje na chwile bol ostainio złapalo mnie to na cwiczeniach robiac brzuszki dodam że mam nadwagę i lat 54, lekarz nie wie co to jest mówi że watroba nie ma mięśni

witam, faktycznie ciezko stwierdzic zopisu co to doklanid emoze byc ale wyglada to na jelitowe skurcze zatem pytanie czy nie cwiczy Pani za szybko po spozyciu posiłku czy nie rozmawia Pani podczas aktywnosci, i czy miewała Pani jakiekolwiek problemy z wzeeciamy, niestarwnoscia, zaparciami jesli tak prosze pic duzo wody rozluzniac jelita jak najmniej sciskajac je w pozycji siedzacej.