Ból pod żebrami u 20-latki

Witam mam klocie cos jak kolka pod żebrami z lewej strony nie SA one długie ale częste co to może oznaczac mam 20 lat

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem nerwobóli, patologii w obrębie żołądka jak i wielu innych nieprawidłowości. Niestety dość lakonicznie opisała Pani dolegliwości, co uniemożliwia postawienie konkretnej diagnozy. Sugeruję ocenę lekarza POZ, który przede wszystkim zbierze wywiad oraz Panią zbada!