Ból pod żebrami u pacjentki po operacji guza neuroendokrynnego odbytnicy

Witam Jestem po operacji guza neuroendokrynnego odbytnicy w lutym. Rak małoinwazyjny i nie mam dołaczonego zadnego (narazie) leczenia. Od dwoch dni boli mnie pod prawym żebrem. Nie moge leżec na żadnym boku ,bol mija w pozycji pionowej.Musze przyznac że Od trzech dni ćwiczyłam sama tai-chi . Nie jest to bol ostry a raczej tępy .Promienuje do pleców . Czy powinnam udac sie do lekarza czy odczekac (może to skutek zle wykonanych cwiczeń)

Proszę na wszelki wypadek udać się do lekarza prowadzącego! Ja , na odległość W-wa - Zielona Góra , nie jestem w stanie postawić diagnozy!!! zż