Ból pod żebrami w wyniku upadku

Dzien dobry, jakies dwa miesiace temu przewrocilem sie na rowerze. Od tego czasu odczuwam ból z boku po prawej strony pod zebrem. Bol odczuwam takze z przodu po prawej stronie pod zebrem jak i z tylu po prawej strony. Bol nie jest jakis nadzwyczajnie wielki, ale odczuwam lekki dyskomfort. Bol z czasem staje sie coraz bardziej intensywny (choc jest do wytrzymania), ale nie bralem jeszcze tabletek przeciwbolowych. Szzcegolnie odczuwalny jest po intensywnym treningu na silowni.

Magdalena Mroczek

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego-zleci on dodatkowe badania.