Ból pod żebrami z lewej strony u 26-latki

Ból z lewej strony pod żebrami..Od dłuższego czasu borykam się z tym problemem, usg nic nie wykryło niepokojącego, natomiast ból dalej się utrzymuje. Niekiedy jest to taki ostry ból, ze mam wrażenie,ze za chwile zemdleje. Dziwne jest to że juz od roku mnie tak boli kilka dni, pozniej miesiac bądz 2 spokoju i znowu. Palę papierosy, czasem wypiję alkohol, no i tez niezbyt zdrowo jem, czy to moze mieć z tym cos wspólnego? Co robić?

Takie objawy moga byc związane także ze zmianami zwyrodnieniowymi kręgoslupa . Warto poradzic sie neurologa lub ortopedy , ktory zaleci dalsze postepowanie