Ból pod żebrami, zawroty głowy, senność, bladość, luki w pamięci, sińce pod oczami i problemy z koncentracją

Wymienione objawy towarzyszą mi od ok. 6 lat, ale ostatnio się nasiliły. -bóle "pod żebrami", głównie z prawej strony, z lewej zaś krótki, kłujący, ostry, czasami również ból w okolicach nerek; -zawroty głowy; -senność; -problemy z budzeniem się; -czasem bóle głowy po wysiłku; -częsta bladość; -trudności z uczeniem się i koncentracją; -luki w pamięci; -sińce pod oczami; -nieproporcjonalny brzuch do reszty ciała. Morfologia, glukoza, żelazo, TSH3 i wątroba w porządku, ciśnienie 120/80. Co dalej?

Jak idzie nauka? Jak ogólna sprawność fizyczna, waga, nastrój i sen??
Czy regularne posiłki i sen?
Może warto porozmawiać z Psychologiem szkolnym, zrobic testy obiektywnie oceniające zaburzenia pamięci