Ból pod żebrem z lewej i prawej strony

Witam. Ostatnio odczuwam ból pod żebrami z lewej i prawej strony (czasem jednocześnie czasem tylko z jednej), nie jest to zależne od pory dnia lub czynności. W listopadzie trafiłem do szpitala z powodu smolistych stolców jednak nie znaleziono krwawienia (zostało wykazane tylko ogniskowe zapalenie opuszki dwunastnicy i niedokrwistość). aktualne wyniki krwi w normie, usg niczego nie wykazało, badania na helicobacter ujemne. Czym mogą być spowodowane te bóle?Podczas pobytu w szpitalu nic nie bolało

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bóle w klatce piersiowej po stronie lewej mogą świadczyć o zawale.