Ból podbrzusza a plamienia

Witam Od jakiegos czasu mam bole w podbrzuszu. W zeszlym miesiacu , kilka dni po miesiaczce, przez 2 dni plamilam krwia, kolejne 3 dni mialam brazowe plamienia, oczywiscie towarzyszyl temu klujacy bol podbrzusza. Bylam u lekarza , jednak bez zadnych badan stwierdzili, ze jest to pewnie infekcja. Wczoraj, kilka minut po stosunku, zaczal mnie bolec prawy jajnik, byl to straszny przeszywajacy bol, ktory promieniowal na macice, do tego silne skurcze, nie moglam sie ruszyc, usiasc nic. Co to moze byc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją w obrębie układu rozrodczego. Nie można wykluczyć innego typu zaburzeń. Proszę udać się na ponowną wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.