Ból podbrzusza a ruchy dziecka

od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze. dzis odchodzi mi czop jest zabarwiony krwia i mam skurcze od 4 rano . sa one nieregularne ale coraz mocniejsze . jesli chodzi o ruchy dzieka to one ustały. nie wiem czy powinnam jechac na izbe przyjec czy sie wsatrzymac

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna Pani niezwłocznie zgłosić się do szpitala ginekologiczno-położniczego - sytuacja wymaga weryfikacji przez lekarza i położną oraz wskazane jest wykonanie KTG.