Ból podbrzusza a stosowanie antykoncepcji

Witam! Biorę tabletki antykoncepcyjne od 7 lat i nie dostałam miesiączki. Po 17 dniu od stosunku zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny a okresu brak. Bardzo się boje co się dzieje czy test jest wiarygodny? Jeśli tak to dlaczego nie mam okresu i pobolewa mnie podbrzusze. Proszę o szybką odpowiedz. Pozdrawiam

Witam serdecznie. Jeżeli stosuje Pani antykoncepcję regularnie i prawidłowo o ciążę można się nie obawiać, jednak zawsze istnieje pewien ułamek procenta gdy antykoncepcja może zawieść. Warto skorzystać z porady ginekologa.

Proszę wykonać test ciążowy z krwi, z wynikiem skonsultować się z ginekologiem. Wskazane wykonanie badania USG dopochwowego ewentualna diagnostyka hormonalna.