Ból podbrzusza a szansa na zajście w ciążę

Witam ! od roku staramy się o dziecko miałam problemy z cystą ale już od kilku miesięcy się to unormowało cykle mam co 36 a nawet 40 dni. 3,10 dostałam okres trwał 4 dni i teraz czekam na kolejny i mam nadzieję go nie będzie. z jako takich objawów nie mam żadnych a zawsze tydzien przed bolały mnie piersi może jakieś 4 dni ostatnio pobolewał mnie brzuch, boję się zrobić test by się nie rozczarować . czy ten bolący brzuszek może coś oznaczać? a dziś kuję mnie prawy jajnik :/

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę iż warto wykonać test ciążowy by mieć pewność obecnego stanu. Takie bóle oczywiście mogą być związane z ciążą, jednak nie jest to zbyt charakterystyczny jej objaw.