Ból podbrzusza, biegunka i przezroczysty śluz

Witam. Cały czas mam problem z bólem podbrzusza. Od 3 dni mam biegunkę i bardzo dużo przezroczystego śluzu w nim. Co to może być i czym spowodowane? 30 maja mam kolonoskopie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na szereg chorób w obrębie przewodu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na badanie w umówionym terminie.