Ból podbrzusza, ból piersi i nudności a menopauza

Witam ! . mam 51 lat nie miesiączkuję już od września tamtego roku , byłam u lekarza cytologia w porządku, usg także . Co jakiś czas dokucza mi ból podbrzusza , ból piersi tak jakbym miała dostać miesiączkę , do tego nudności, trwa to już drugi tydzień. Czy to są objawy menopauzy . Dziękuję z góry za odpowiedż.

Aleksander Ropielewski

Moga to być objawy menopauzy, chociaż bez przeprowadzenia badania trudno jest mi powiedzieć z całą pewnością co możę być powodem Pani dolegliwości. Sugeruję kontakt z lekarzem.