Ból podbrzusza, częste oddawanie moczu i starania o dziecko

witam już drugi dzień z kolei boli mnie podbrzusze i dość często siusiam ostatnią miesiączke miałam 28 a skończyła się 1 . kilka miesięcy temu przed 3-4dni każdą miesiączką pojawiała się brązowa wydzielina .od 1,5roku staramy się również o 2 dziecko i jak do tej pory nic z tego mąż pali papierosy czasami już myślę że to może to jest powód że nie mogę zajść

Witam! Obecne objawy najprawdopodobniej świadczą i zapaleniu pęcherza moczowego i wymagają wdrożenie leczenia. Proszę zgłosić się do lekarza POZ. Jeśli chodzi zaś o problemy z zajściem w ciążę to dym tytoniowy jak najbardziej może przyczynić się do pogorszenia jakości nasienia. Proszę również pamiętać, że zanim zdecyduje się Pani zajść w ciąże powinna Pani zostać dokladnie przebadana ginekologicznie.